fbpx

Masáže

Indická masáž

40 MIN
Umění indické masáže, která pochází ze starodávné ajurvédy, dovede téměř každého až ke spánku. Díky unikátnímu způsobu ošetření svalů v oblasti hlavy a šíje, které jsou stresem nejvíce zatížené, se této masáži doslova oddáte a podlehnete hlubokému uvolnění pod rukama masérky.

Tropická masáž

45, 60, 90, 120 MIN
Jemná antistresová masáž pro milovníky exotických vůní, jako je kokos, vanilka, čokoláda nebo svěží citrusy. Používáme čisté přírodní oleje lisované za studena z těch nejvybranějších ingrediencí. Vydejte se na cestu do tropického pralesa nebo na slunnou rajskou pláž. Rozmazlujte svou pokožku i své smysly vůněmi exotických zemí.

Havajská masáž Lomi Lomi

45, 90, 120 MIN
Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Tato masáž je označována za PERLU mezi ostatními terapiemi, neboť je to velice účinná a přitom maximálně relaxační masáž.

Masáž obličeje vzácnými kameny

30 MIN
Při této masáži používáme kombinaci lávových a mramorových kamenů. Energizující lávové kameny příjemně prohřívají pokožku a vrací zpět její vitalitu. Mramorové kameny harmonizují a díky svému chladivému efektu přispívají k uzavření pórů. Procedura přispívá k omlazení pleti. Vzácný makadamiový olej s vitamíny A, B a E Vaši pleť hydratuje a regeneruje.

Čokoládová masáž

60, 90 MIN
Tato procedura začíná masáží ze směsi za studena lisovaného a esenciálního čokoládového oleje. Následuje kávový peeling, který pročistí a obnoví pokožku. Závěrem aplikujeme čokoládový zábal, ze kterého tělo čerpá antioxidanty, vitamíny a minerály. Vůně kakaa bude vaše smysly okouzlovat nejen po celou dobu procedury ale i po celý zbytek dne.

Regenerační masáž

45, 60, 90, 120 MIN
Tato masáž vede k uvolnění svalů a jejich regeneraci. Procedura je o komunikaci mezi klientem a masérem. Dle Vašich specifických požadavků se zaměříme zejména na uvolnění partií, ve kterých cítíte největší napětí až bolest. Tyto partie propracujeme účinným tlakem. Sílu tlaku si domlouvá masér s klientem tak, aby byl dostatečný, ale stále příjemný. Výsledkem jsou uvolněné svaly a intenzivní úleva od svalového napětí.

Medová masáž

60, 90 MIN
Medová masáž kompletně aktivuje a oživuje lidský organismus a zároveň obnovuje jeho přirozenou detoxikační schopnost. Jedná se o vysoce účinnou metodu, která formou prevence pomáhá předcházet civilizačním nemocem. Díky silným účinkům medu a správných kompresních masérských hmatů na pokožku se tělo očistí od choroboplodných zárodků, dojde k vyčištění zanesených pórů a pokožka se prokrví.

Breussova masáž

45 MIN
Breussova masáž je jemná, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře. Tato masáž je specifická v tom, že hmaty jsou prováděny přímo po páteři a díky tomu dochází k uvolňování meziobratlových plotének a obratlů. Tímto se uvolňuje napětí svalů kolem páteře a pozitivně působí na správné zakřivení páteře. Masérské hmaty jsou prováděny velmi šetrně, jemně a přináší příjemný pocit z doteku.

Fyziomasáž

60, 75 MIN
Při této masáži se používá výběr léčebných prvků měkkých technik využívaných ve fyzioterapii. Proti klasickým masážím se zde postupně a cíleně pracuje s kůží, fascií, vazy a i se svaly hlouběji uloženými. Kombinace technik je zaměřená na masáž svalových skupin zad, hrudníku, hýždí, horních a dolních končetin. Pracuje se často s bolestivými spoušťovými body, tzv. trigger pointy, zatuhlými a staženými svalovými vlákny.

Masáže pro páry

Dle výběru masáže
Unikátní nabídkou našeho wellness je masáž pro dvojice. Ať už přijdete se svým partnerem nebo třeba s kamarádkou, můžete jít na masáž současně. Na Vás už je pak jen výběr druhu masáže a naše masérky si Vás budou hýčkat.

Reflexní masáž plosek nohou

30, 45 MIN
Tento specifický druh terapie přináší úlevu chodidlům, ale i celému organismu. Stlačování bodů na spodní straně chodidel přináší úlevu od bolesti, aktivuje činnosti vnitřních orgánů a navrací jejich přirozenou funkci. Ať už Vás bolí záda či žaludek, lze touto metodou odstranit bolesti a negativní účinky každodenního shonu.

X