VEŘEJNÁ ZÓNA

Veřejná zóna Avalon Wellness nabízí luxusní relaxaci za bezkonkurenční cenu. Pro Vaše maximální pohodlí je celý prostor rozdělen na bezplavkovou část s relaxačními lehátky a finskými saunami a část plavkovou, ve které najdete whirpool, parní saunu a solnou infrasaunu, kde je zavedeným pravidlem nosit plavky, či se zahalit do ručníku nebo prostěradla.
Solná infrasauna je vhodná pro osoby, které z různých důvodů netolerují vysokou teplotu finské sauny. Tento typ sauny má nízkou vlhkost vzduchu a teplotu kolem 55°C – je tak vhodná například i pro děti. Tato sauna prohřívá postupně do hloubky a díky uvolňování soli a minerálů do ovzduší má blahodárný vliv na dýchací cesty. Dále uvolňuje tělesné a psychické napětí.
Účinek tohoto nového fenoménu saunování je založen na kladném vlivu čichových vjemů na psychiku člověka. Tuto funkci zabezpečuje automatická dávkovací pumpa esencí, která smísí vodu s vonným koncentrátem. Teplota finské aroma sauny je 80 – 90°C.
Nepochybně ta neoblíbenější a nejpříjemnější relaxace je koupel ve vířivé hydromasážní vaně plné bublinek. Voda o teplotě 37°C prohřeje tělo a vodní trysky namasírují ztuhlé svaly. Celkově pak dochází k lepšímu prokrvení organismu a uvolnění pohybového aparátu.

Dárkové poukazy

Pravá finská sauna dosahuje teploty až 100°C s minimální vlhkostí vzduchu. V sauně dochází k intenzivnímu prohřátí organismu a výraznému pocení. To pak podporuje odstranění odpadních látek a hlubokou svalovou relaxaci, urychluje regenerační procesy při zvýšené zátěži a pomáhá mírnit stres. Výsledkem je zvýšená obranyschopnost úbytek tělesného a psychického napětí a větší množství energie.
V parní sauně je vysoká vlhkost vzduchu – až 100% a teplota 40 – 50°C. Horký vlhký vzduch velice dobře uvolňuje dýchací cesty a tato procedura je tak vhodná jako doplněk terapie například astmatu či dalších onemocnění dýchacího systému. V parní sauně také dochází k uvolnění tělesného napětí a psychické relaxaci.

DALŠÍ SERVIS

Naše obsluha Vám ráda donese drink z naší nabídky přímo do wellness a skvěle se tak osvěžíte mezi jednotlivými procedurami při odpočinku na lehátku.

Avalon Wellness Plzeň

Virtuální prohlídka

Avalon Wellness

Avalon Business Center
Poděbradova 2842/1
301 00 Plzeň

 

Návštěvní řád

Provozní řád

Provozovatel

Otevírací doba Wellness

Pondělí - Neděle

Veřejné wellness

10:00 - 12:00

15:00 - 22:00

VIP, SPA, JUNGLE

Pondělí - Neděle

10:00 - 22:00

 

Avalon Café

Pondělí - Neděle

10:00 - 22:00

 

Avalon Fitness s.r.o, IČ 24674877 , Sídlo: Praha 1 - Staré Město, Na Příkopě 1096/21, PSČ 110 00 Spisová značka: C 165215 vedená u Městského soudu v Praze zapsáno 12. května 2010