Podpořte hubnutí a detoxikujte lymfodrenáží


Manuální lymfodrenáž je jemná technika stimulace lymfatického systému a vyprazdňování lymfatických  uzlin. Lymfa (míza) se nachází těsně pod kůží, proto práce s ní musí být jemná, lymfodrenáž přípomíná svým provedením hlazení a tím se stává odpočinkovou, ale zároveň velice efektivní procedurou. 

 

V dnešní uspěchané době s vysokými pracovním i osobními nároky a špatnou životosprávou dochází u většiny z nás k zpomalení toku lymfy a přeplnění uzlin. Mnohdy se jedná zejména o ty z nás, kteří jsou v práci vystaveni dlouhodobému stání, bez většího pohybu. Můžeme se pak cítit oteklí (v mnoha případech také jsme), rozmrzelí a necítíme se být ve své kůži.

V takovémto případě je dobré zajít na lymfodrenáž.

Nemasírují se zde svaly, ale uvádí do pohybu lymfatický systém v těle. Tento je podobný krevnímu řečišti s tím rozdílem, že nemá pumpu, jako krevní oběh srdce. V běžném životě se rozproudí pohybem svalů, odvádí pak toxiny z těla a funguje jako chlazení. Lymfodrenáž je tedy v dalším účinku také detoxikační. Tělo se vyčistí, pleť a oči rozzáří. 

Proto je  vhodnou alternativou jak při sedavém způsobu života, tak jako doplněk při pohybových aktivitách. 
Uleví, odlehčí, rozjasní.. je také antistresová. Alternativou manuální lymfodrenáže, je také forma prováděná přístrojově, nikdy však nelze dosáhnout tak vysokých účinků, jako u manuální terapie.

Po lymfodrenáži nezapomínejte pít ve zvýšené míře nejlépe čistou vodu, aby výsledek byl opravdu maximální

V dnešní době je velmi oblíbená jako prostředek pomoci při redukčních dietách a "boji" s celulitidou.

doporučuje naše lymfo-terapeutka

Avalon Wellness

Avalon Business Center
Poděbradova 2842/1
301 00 Plzeň

 

Návštěvní řád

Provozní řád

Provozovatel

Otevírací doba Wellness

Pondělí

14:00 - 22:00

Úterý

14:00 - 22:00 - pouze pronájem na objednání

Středa - Neděle

14:00 - 22:00

Soukromé zóny (SPA, VIP, JUNGLE)

Pondělí - Neděle

14:00 - 22:00

 

Avalon Café

Pondělí - Neděle

14:00 - 22:00

Avalon Fitness s.r.o, IČ 24674877 , Sídlo: Praha 1 - Staré Město, Na Příkopě 1096/21, PSČ 110 00 Spisová značka: C 165215 vedená u Městského soudu v Praze zapsáno 12. května 2010